Saha Satış Programı Ne İşe Yarar ?

Android Uygulamasının Önemi. Android uygulamalarınhayatımızın her alanında yer alması ile iş yönetimi daha hızlı bir hale geldi.Saha satış uygulamalarının Android cihazlar üzerinden çalışabilmesi işsüreçlerini anlık olarak takip edebilmemize olanak sağladı. Saha yönetimindeklasik yöntemleri bir kenara bırakarak iş süreçlerini Androide taşımak sahasatış temsilcilerinin yönetimini kolaylaştırmanın yanı sıra saha ile merkezarasındaki iletişimi de güçlendirmektedir. Android saha satış otomasyonu olan Sahatek Mobil Satış uygulamasının öneminin ortaya çıkığınoktalardan bir tanesi de burasıdır.

                Saha satışında hata oranlarınıazaltmak ve satış temsilcilerinin yönetimini kolaylaştırmak adına geliştirilen Sahatek Mobil Satış uygulamasının özelliklerini detaylı birşekilde sizler için ele alalım.

Satış BaşarısındakiArtış. Android saha satış otomasyonu saha satışında ihtiyacınız olan zengin ürünözellikleri ile donatılmalıdır. Android cihazlar üzerine kurulumugerçekleştirilen Sahatek Mobil Satış uygulaması Androidsaha satış otomasyonu müşteri Analizi, Firmaların Yönetimi, Satış , TahsilatTakibi ve Raporlama gibi özellikleri ile saha satış süreçlerinizin belirli birdüzen içerisinde ilerlemesini sağlayacaktır. Sahaya çıkan temsilciniz müşteriile görüşme esnasında ürünler, müşteri ve satış ile ilgili ihtiyaç duyduğu tümverilere Android cihazı üzerinden hızlı bir şekilde ulaşabilmesi satışoranlarını olumlu yönde etkileyecektir.

İletişimi Güçlendirir. Saha satış programı üzerinden gerçekleşen tüm işlemleranlık veya gün sonunda verileri gönderdiklerinde merkez ile paylaşılmaktadır.Saha ile merkez arasındaki iletişimin bu denli kuvvetli olması siparişsüreçlerinde oluşabilecek aksaklıkların önüne geçmenizi sağlayacaktır. Sahatek Mobil Satış uygulaması saha satış programıüzerinden satışı gerçekleşen ürün direkt olarak stoktan düştüğü için diğersatış temsilcileri bu ürünün temin edilme süresini düşünerek satışgerçekleştirecek ve müşteriyi bu doğrultuda bilgilendirecektir.

Pazarlama Stratejisini Güçlendirir. Saha satış otomasyonunun sizlere sunmuşolduğu yenilikçi özellikler ile iş süreçlerinizi daha sistematik bir halegetirebilirsiniz. Saha satışına çıkmadan önce ziyaret kayıtlarınızı inceleyerekgeçmiş ziyaretlerinizi kontrol edebilir gideceğiniz. Geçmiş ziyaret ile ilgilikendinize hatırlı notlar alarak görüşme esnasında iletişiminizi daha güçlü halegetirebilirsiniz.

İş Hızını Arttırır. Sahatek Mobil Satış saha satış programıile saha satış personellerinin satış işlemlerini online ortama taşıyaraksipariş süreçlerinde yaşadığınız sorunların önüne geçebilirsiniz. Saha satışsürecinde ihtiyaç duyulan ürün stok bilgisi, fiyat bilgisi gibi verilerin anlıkolarak paylaşılmasıyla saha satış temsilcileri arasındaki iletişimi kuvvetlendirebilirsiniz. Oluşabilecek tüm aksaklıkların önüne geçecek saha satış otomasyonuile anlık stok takibini yaparak Merkez’e sipariş aktarımınıgerçekleştirebilirsiniz.

Tahsilat Takibi ve Ödeme Kolaylığı Sağlar. Sahatek Mobil Satış uygulaması saha satışotomasyonu ile teklif hazırlanmasından tahsilat süreçlerine kadar tüm işlemlerigerçekleştirebilirsiniz. Tahsilat işlemlerinizi geçmiş ödemeler ve yaklaşanödemeler olarak filtreleyerek gelecek ödemeler ile ilgili müşterilerinizebilgilendirme yapabilirsiniz. Yaşlandırma raporunda hangi firmanın borçtutarının ne kadardır açıkta beklediğini görebilirsiniz. Geçmiş ödemeleriniyapmayan firmalarınızı borç alacak durumları bölümünden firma bazlı filtreleyerekgörebilir ve cari açıklarınızı yönetebilirsiniz.

Saha satışotomasyonunuz üzerinden müşterinizin ödeme şekline uygun olarak nakit, kredikartı ve çek/senet seçeneklerinden birini seçerek tahsilat işleminigerçekleştirebilirsiniz.

                  Sahatek Mobil Satış programı üzerinden cari açıklarına,geçmiş siparişlere, gelecek tahsilatlara ve sipariş detay bilgilerine ulaşaraktahsilat süreçlerinizi düzenli olarak takip edebilirsiniz.

Sahatek Mobil Satış ile satış oranlarını tek bir raporüzerinden görüntüleyebilirsiniz. Detaylı raporlamalar ile sahada gerçekleşenişlemlerin dokümanlarını inceleyerek bir sonraki adımınızı belirleyebilirsiniz.Online – Offline çalışma özelliğine sahip Sahatek Mobil Satış uygulaması saha satış programından Android cihazınızile kesintisiz olarak verilere erişim sağlayabilirsiniz. Her sektöre uyumsağlayabilen esnek yapıya sahip Sahatek Mobil Satış uygulaması saha satışotomasyonunu denemek isterseniz 0850 532 7690 numaradan veya iletisim@sahatek.com.tradresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saha Satış Programı Ne İşe Yarar ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön